Boćki. Tragiczny wypadek. BMW roztrzaskało się na drzewie. W środku mężczyzna i kobieta [ZDJĘCIA]

2019-04-23 9:44

Potworny wypadek na DK 19 w okolicach miejscowości Boćki. Samochód osobowy uderzył w drzewo. Kobieta zginęła na miejscu. Kierowca zmarł po przewiezieniu do szpitala.

Ta niewyobrażalna tragedia wydarzyła się w świąteczny poniedziałek po godzinie 12 na trasie Bielsk Podlaski - Siemiatycze. Samochód osobowy marki BMW uderzył w drzewo. Było to trzy kilometry za miejscowością Boćki w kierunku Dziadkowic.

ZOBACZ ZDJĘCIA

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż 32-letni kierowca pojazdu z nieustalonych przyczyn zjechał nagle z prostego odcinka drogi i uderzył w drzewo - informuje oficer prasowy policji.

28-letnia pasażerka BMW na skutek odniesionych obrażeniami poniosła śmierć na miejscu.

- Poszkodowaną nieprzytomną, bez funkcji życiowych, ewakuowano z rozbitego pojazdu i przekazano ekipie ZRM i LPR. Niestety, pomimo prób resuscytacji, kobiety nie udało się uratować, lekarz stwierdził zgon poszkodowanej - informuje KM PSP w Bielsku Podlaskim.

Kierowca został zabrany do szpitala. Niestety obrażenia, które poniósł w wypadku były zbyt poważne. Nie udało się go uratować.

Czytaj także: Węzeł Porosły. Od 23 kwietnia duże zmiany w organizacji ruchu na wylotówce w stronę Warszawy [ZDJĘCIA, MAPY]

- Równocześnie z prowadzeniem działań ratowniczych, strażacy ugasili wyrwany z pojazdu i leżący około 10 m od wraku samochodu palący się silnik - dodaje KM PSP w Bielsku Podlaskim.

Samochód musiał jechać z dużą prędkością. Na zdjęciach, które otrzymaliśmy od OSP Boćki widać, że BMW dosłownie roztrzaskało się na drzewie. Policjanci pracują teraz nad ustaleniem dokładnych okoliczności tego wypadku.

W okresie świątecznym, od 19 do 22 kwietnia na podlaskich drogach doszło do 98 kolizji i 3 wypadków, w których 2 osoby zginęły, a 5 zostało rannych.

Mieszkasz w Białymstoku? Zobacz:

Plac NZS w Białymstoku bez zmian, ale z "zielonymi" przystankami autobusowymi [ZDJĘCIA]

Pomnik młodego Ludwika Zamenhofa stanął przy Rynku Kościuszki w Białymstoku [ZDJĘCIA]

Osiedle Antoniuk. W Białymstoku powstaje pierwszy sad edukacyjny

Stawy Marczukowskie zachęcają do spacerów [ZDJĘCIA]

Polecamy także:

Katolicki rap z Białegostoku! Klip do utworu "Nie mów mi" powstał w Starosielcach. "Nigdy nie zostawaj sam z problemami, bo to cię zeżre" [WIDEO]

Kasia z białostockiego schroniska dla bezdomnych przeszła niesamowitą metamorfozę [ZDJĘCIA, WIDEO]