Pijany 17-latek bez prawa jazdy wjechał do rowu

i

Autor: KMP Suwałki Pijany 17-latek bez prawa jazdy wjechał do rowu

Pijany 17-latek bez prawa jazdy wjechał do rowu

2019-04-24 15:00

Suwalscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego sprawcę wypadku drogowego. Badanie wykazało, że miał ponad promil alkoholu w organizmie. Dodatkowo kierowca nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Teraz 17-latek za swoje skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

Było to w środę tuż po godzinie 3. Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło chwilę wcześniej w miejscowości Moczydły w powiecie suwalskim. Policjanci udali się na miejsce. We wskazanym rejonie zauważyli passata, który znajdował się w rowie.

- Mundurowi ustalili, że kierowcą był 17-latek - informuje oficer prasowy policji. - Po przebadaniu okazało się, że miał ponad  promil alkoholu w organizmie.

Czytaj także: Suwałki. Czy doszło do dzieciobójstwa? Sprawę bada prokuratura

Najprawdopodobniej mężczyzna nie dostosował prędkości, stracił panowanie nad autem i zjechał do przydrożnego rowu. Wyszło także na jaw, że kierowca w ogóle nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Teraz 17-latek za swoje skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

Mieszkasz w Białymstoku? Zobacz:

Białostoczanin resztę życia spędzi w więzieniu w Belgii. 26-latek był poszukiwany listem gończym. Złapała go białostocka policja

Ewakuacja na ul. Zwycięstwa. Mężczyzna rozlał nieznaną substancję na klatce schodowej [ZDJĘCIA, WIDEO]

Niebezpieczna sytuacja na ul. Wrocławskiej. Młoda kobieta upadła na chodnik. Cała się trzęsła i dusiła

Polecamy także:

Białystok. Policjant przeprowadził staruszkę przez ruchliwą ulicę Sienkiewicza [WIDEO]

Katolicki rap z Białegostoku! Klip do utworu "Nie mów mi" powstał w Starosielcach. "Nigdy nie zostawaj sam z problemami, bo to cię zeżre" [WIDEO]

Kasia z białostockiego schroniska dla bezdomnych przeszła niesamowitą metamorfozę [ZDJĘCIA, WIDEO]