Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz: Ja nie mam łazienki, a oni...

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Andrzej Onopiuk z serialu Rolnicy. Podlasie

Rolnicy. Podlasie. Kolejna inwestycja w Plutyczach. Andrzej z Plutycz: Ja nie mam łazienki, a oni...

2021-10-08 9:14

Rolnicy. Podlasie, odcinek 31. W najbliższą niedzielę, 10 września, powrócą znani i lubiani bohaterowie serialu: Emilia Korolczuk z Laszek, Jarek i Agnieszka z Bronowa oraz Gienek i Andrzej z Plutycz. U tych ostatnich kolejna inwestycja! Co ciekawego będzie w 31. odcinku? My już wiemy!

Rolnicy. Podlasie. W Bronowie Agnieszka i Jarek będą zabezpieczać folią bele świeżego siana. Do gospodarstwa przyjedzie również nowy silos. Jak zwykle, gdy mówimy o przebojowym małżeństwie z Bronowa, nie zabraknie humoru. - To nie jest silos to jest rakieta. Ja ci chcę zrobić prezent na urodziny i w kosmos polecimy - zażartował do żony Jarek. Agnieszka odpowiedziała w swoim stylu: "Ja już mam dobry kosmos, nie muszę latać". Natomiast w Plutyczach kolejna inwestycjaAndrzej będzie montował w oborach poidła dla krów. - To teraz będą mieli darmowe spa. Ja nie mam łazienki, a oni będą mieć łazienkę - zażartował Andrzej w zapowiedzi odcinka. Dodamy, że w domu Andrzeja i Gienka jest bojler z umywalką, montowanie urządzenia było pokazane w telewizji. Mimo iż takie jest polecenie nadzoru weterynaryjnego, Andrzej i Gienek nie będą przekonani, co do tej inwestycji.

Rolnicy. Podlasie. Majątek Gienka i Andrzeja z Plutycz. Hektary, zwierzęta, dom

Rolnicy. Podlasie. Emilia i jej partner Karol będą pracować ze zwierzętami. Okaże się, że 35-latek nie jest jeszcze zbyt dobrze zaznajomiony ze stadem. W międzyczasie na Karola będzie czekało wywożenie nieczystości z koziarni. W tym odcinku zobaczymy debiutującą na małym ekranie Laurę. - Mam nadzieję, że Laura będzie małą gospodynią i przejmie gospodarstwo po nas - zdradziła przed kamerą Emilia Korolczuk. Karol dodał z uśmiechem: "oby nie" Podczas, gdy rodzice maleństwa będą pracować, dzieckiem będą się opiekować babcia i mama Emilki. Emisja 31. odcinka Rolnicy. Podlasie w niedzielę o godz. 20 na Fokus TV. Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Poznajcie Justynę i Łukasza ze wsi Ciemnoszyje [WIDEO]

Sonda
Kogo bardziej lubisz oglądać w serialu Rolnicy. Podlasie? Emilkę czy Gienka i Andrzeja?