Białostoczanka laureatką konkursu "Ośmiu Wspaniałych". Luiza Jodkowska: "To dla mnie ogromna motywacja"

2020-07-07 20:37 Jacek Chlewicki
Białostoczanka laureatką konkursu Ośmiu Wspaniałych. Luiza Jodkowska: To dla mnie ogromna motywacja
Autor: UM Białystok/Wschodzący Białystok Luiza Jodkowska w towarzystwie Przemysława Tuchlińskiego, zastępcy prezydenta Białegostoku

Białostoczanka Luiza Jodkowska znalazła się w gronie "Ośmiu Wspaniałych". Jury tego ogólnopolskiego konkursu doceniło jej zaangażowani w wolontariat na rzecz innych ludzi. "Postaram się pomagać na jeszcze większa skalę" - napisała na Facebooku absolwentka VIII LO w Białymstoku.

Za nami 26. edycja Samorządowego Konkursu Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych". Ten ogólnopolski konkurs upowszechnia ideę wolontariatu młodzieżowego oraz prezentuje sylwetki osób zaangażowanych w społeczne działania na rzecz innych. Laureatami tegorocznej edycji zostali młodzi ludzie z całej Polsce. W tym gronie znalazła się białostoczanka - Luiza Jodkowska.

Zobacz też: Wybory 2020. W Białymstoku można wygrać smartfona. Sprawdź zasady!

Fundacja Wstańmy Razem. Aktywna rehabilitacja

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

- Dziękuje wszystkim za wsparcie! - napisała na portalu społecznościowym absolwentka VIII LO w Białymstoku. - A od siebie tylko dodam ze jest to dla mnie ogromną motywacją i ze postaram się pomagać ludziom na jeszcze większa skalę!

Zobacz też: Złodzieje w Białymstoku. 24-latka podwoziła wspólnika pod sklep [ZDJĘCIA]

Luiza Jodkowska w VIII LO działała jako wolontariuszka i przewodnicząca koła wolontariatu. Pomagała innym włączając się do takich akcji jak „Szlachetna paczka”, „Pola nadziei”, „Pomóż im”, „O!piernicz raka”, „Ku dobrej nadziei” i wiele innych.

TOP 10 Białystok. Zobacz te artykuły!